Tip na ubytování v Oděse

Tady patří vše o ostatních ukrajinských turistických destinacích. O městech Lvov, Oděsa, Charkov, Luhansk, Dněpropetrovsk, Doněck, Vinice, Marinopol, Černivce, Žitomyr, Krivohrad atd. O oblastech Halič, Bukovina, Volyň, Budžak a dalších. O křesťanských centrech Počajecská lavra a dalších. O řekách Dněpr, Dunaj, Prut apod. O mořích Azovské moře, Černé moře.

Tip na ubytování v Oděse

Příspěvekod 1Jiri » 12 črc 2011, 16:41

Dobrý den,
mohl byste mi dát nějaký dobrý tip na ubytování v Oděse?
Děkuji Jirka.

Ukázat kódy odkazů na tento text

1Jiri

Reklama

Re: Tip na ubytování v Oděse

Příspěvekod Petr » 14 črc 2011, 16:20

Dobrý den, Jirko,

nejlevněji vás to vyjde, když si ubytování sjednáte až tam s nějakou tou nádražní babkou, co pronajímá vlastní byt. Ale tento dobrodružný způsob nemusí být pro každého.

Jinak podle mě je ideální volba pronajmout si přes internet krátkodobě byt.
Nabídka na netu je obrovská. Byt s jednou ložnicí jde v Oděse sehnat od 150 hriven za noc, od 200 hriven najdete už hodně pěkně vybavené byty.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Příspěvekod Klon » 20 črc 2011, 18:14

Petře,vidím že se vyznáte,ale odpovědět může i kdokoliv jiný.Prosím o odpověd na čtyři otázky:
1:v ulicích Užhorodu nepostávájí bábušky ,kde se tam dá sehnat ubytování v bytě a za kolik?
2:je toto ubytování v bytech bezpečné?
3:platí tamní zákaz nočního prodeje alkoholu i na hospody?
4:kolik stojí plackart vlak z Užhorodu do Oděsy?

Klon

Příspěvekod Petr » 20 črc 2011, 19:36

Pokud Vám nevadí moje odpověď :D :

ad.1. Byt v Užhorodu lze pronajmout od 110 hriven za 24 hodin. Nabídky seženete na Internetu nebo u mně. Ale upřímě, pokud přijedete na vlakové nádraží v Užhorodu, tak budete zahlceni reklamou na tzv. "posutočné byty". "Bábušky" s ubytováním v Užhorodě nečekejte. S délkou pronájmu bytu, klesá jeho cena.

ad. 2. Ano bez jakýchkoliv problémů z vaší strany. Osobně si myslím, že je to málo bezpečné pro ubytovatele, ale je to jejich byznys a kecat jim do toho nebudu. Někteří ubytovatelé už se stihli párkrát spálit a dávají nájemcům podepisovat smlouvy, za moje klienty jejich správnost řeším já, ale z mých zkušeností, pokud umíte číst a smlouvu zběžně přečtete, pak na problém nenarazíte.

ad. 3. Zákaz prodeje alkoholu po 22 hodině platí pro obchody. Noční život v Užhorodu zasažen není :D

ad. 4. Z hlavy nevím, ale není to problém zjistit. Myslím, že to vyjde do 200 hriven.

Chcete-li navštívit Užhorod, neváhejte mě kontaktovat. Jsem schopen vám pobyt pomoct naplánovat, zarezervovat všechny možné služby, ukázat Vám město a lecos Vám i doporučit.

Moje služby se klientům vyplatí už jenom úsporou peněz vydaných třeba na ubytování. Bonus navíc jsou informace, kontakt s reálným obyvatelem + asistence pro případ nečekaných problémů.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Příspěvekod Klon » 21 črc 2011, 11:24

Díky Petře.Tento web konečně boří tu haldu mýtů o mafiánské zemi.
Jinak už jsem tam byl a ty bábušky jsem tam právě neviděl,zařizovat umím,ale nejspíš bych v budoucnu přes Vás to sehnání bytu využil.110 hriven je na osobu nebo celý byt?

Jistě nejsem sám když se zeptám:cca 2 roky zpět jste se zminoval,že napíšete článek o výhodách žití na UA. Byl bys ste ochoten něco takového,klidně ve zkratkách,napsat?Pro hodně lidí to bude dost zajímavé. :)

Klon

Příspěvekod Petr » 12 srp 2011, 03:48

Ceny u bytů pronajímaných po dnech jsou za celý byt. Ten byt za 110 je kuchyňka, toaleta s WC a pokoj s dvou lůžkem.

Koukal jsem se teď na ceny jízdenek Užhorod - Oděsa a plackart stojí 92 - 106 hriven. Ale k tomu se v praxi ještě přidají nějaké poplatky jako nádražní přirážka a pod.

K zmíněným výhodám jsem teď v rychlosti něco napsal tady: Výhody života na Ukrajině. Proč se stát rezidentem?.

Naposledy oživil Anonymous v 12 srp 2011, 03:48

Petr
Site Admin

Reklama

Zpět na Ostatní destinace

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek