Oděsa - výlet lodí

Tady patří vše o ostatních ukrajinských turistických destinacích. O městech Lvov, Oděsa, Charkov, Luhansk, Dněpropetrovsk, Doněck, Vinice, Marinopol, Černivce, Žitomyr, Krivohrad atd. O oblastech Halič, Bukovina, Volyň, Budžak a dalších. O křesťanských centrech Počajecská lavra a dalších. O řekách Dněpr, Dunaj, Prut apod. O mořích Azovské moře, Černé moře.

Oděsa - výlet lodí

Příspěvekod theo2 » 03 dub 2017, 17:03

Letní výlet se blíží, chtěl jsem se zeptat, jestli v sezóně jezdí z Oděsy lodě do jiných ukrajinských destinací (našel jsem jen linky do Burgasu a Istanbulu). Popřípadě můžete doporučit nějaký jiný místa na černomořským pobřeží, který stojí za návštěvu?

Ukázat kódy odkazů na tento text

theo2

Reklama

Re: Oděsa - výlet lodí

Příspěvekod Petr » 04 dub 2017, 19:34

Tak lodí jsem tady, kromě vyhlídkových plaveb, ještě nejel. Zajímal jsem se o to, ale připadalo mi to jako drahý špás. Jezdí lodě po Dněpru, po Dunaji, a do různých Černomořských přístavů. Do Ukrajinských přístavů zajíždějí i velké turistické lodě mezinárodních společností.

Kde hledat informace nevím. Já jsem se byl ptát v Oděse v přístavu.

NA Černomořském pobřeží doporučuji z ukrajinských destinací Oděsu, deltu Dunaje, černomořské kosy, i některé limany. Stojí za to navštívit i některé z přímořských středisek, nevím např. Rybakovku, Zátoku. Mě se líbila Sergijivka.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Ukázat kódy odkazů na tento text

Petr
Site Admin

Zpět na Ostatní destinace

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek