Byl jste někdo na rybách v ukrajinské části Delty Dunaje?

Tady patří vše o ostatních ukrajinských turistických destinacích. O městech Lvov, Oděsa, Charkov, Luhansk, Dněpropetrovsk, Doněck, Vinice, Marinopol, Černivce, Žitomyr, Krivohrad atd. O oblastech Halič, Bukovina, Volyň, Budžak a dalších. O křesťanských centrech Počajecská lavra a dalších. O řekách Dněpr, Dunaj, Prut apod. O mořích Azovské moře, Černé moře.

Byl jste někdo na rybách v ukrajinské části Delty Dunaje?

Příspěvekod Petr » 07 zář 2014, 11:11

Byl jste někdo na rybách v ukrajinské části Delty Dunaje? Třeba Vilkovo, Izmail apod.

Chystám s malou skupinou výpravu za rybama na Deltu. Už jsem tam byl a znám tu lokalitu. Na ryby tam ale jedu poprvé. Sháním především dobrého rybářského průvodce, určitě někoho místního, poptávám také ubytování, rád bych i nějaký dům na ostrově, zajímá mmě ale i doporučení na provájem lodí a vlastně všechny postřehy.

Něco už jsem našel, ale je toho žalostně málo. Vím, že na Deltu od nás mnoho lidí nejezdí, pokud se tady ale někdo s zkušenostmi najde, budu vděčný za každou radu.

delta.jpg
Delta Dunaje
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)


Ukázat kódy odkazů na tento text

Petr
Site Admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: 08 bře 2009, 15:17
Bydliště: Užhorod

Reklama
 

Zpět na Ostatní destinace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron