Luck – pivo za 41 hr

Tady patří vše o ostatních ukrajinských turistických destinacích. O městech Lvov, Oděsa, Charkov, Luhansk, Dněpropetrovsk, Doněck, Vinice, Marinopol, Černivce, Žitomyr, Krivohrad atd. O oblastech Halič, Bukovina, Volyň, Budžak a dalších. O křesťanských centrech Počajecská lavra a dalších. O řekách Dněpr, Dunaj, Prut apod. O mořích Azovské moře, Černé moře.

Luck – pivo za 41 hr

Příspěvekod RadovanZ » 16 kvě 2009, 09:43

V Lucku jsem si v restauraci Statečný Švejk objednal pivo. Při placení jsem byl nemile překvapen, pivo za 41 hřiven je fakt rarita, za stejné peníze jsem v jiné restauraci mohl vypít piv jedenáct.

luck-pivo.gif
účtenka pivo za 41 hriven v Lucku

Ukázat kódy odkazů na tento text

RadovanZ

Reklama

Re: Luck – pivo za 41 hr

Příspěvekod navi » 08 pro 2010, 22:55

Tak to vás obraly to nestoje ani nejkvalitnější vodka pivo tam stoji za prd .před tim neš si něco objednate tak se zeptejte co to stoji jdnoduchou otazko ukažete na věc a řeknete ZA KYLKO
41 hrimnu to je palka jako pras.vejplata tam je 1500 hrm.to je jako byjste v cr zaplatil 1000kč za pivo.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

navi

Ceny piva na Ukrajině

Příspěvekod Petr » 13 pro 2010, 15:52

Nevím, ale o obrání asi hovořit nejde, pokud je to napsáno na účtence.
Jinak já tam vidím napsáno "Gines" takže předpokládám, že jde o irské pivo Guinness.
Piva z dovozu jsou na Ukrajině drahé, včera jsem viděl lahvový Radegast v supermarketu za 15 hriven. Lepší české piva jako je třeba Bernard se v supermaketech prodávají okolo 20 hriven, takže si myslím, že ta cena na účtence je reálná.

Další věc, zdaleka ne všichni na Ukrajině mají plat okolo 1500 hriven. Je zde i hodně bohatých a velmi bohatých lidí a s tím souvisí i nabídka služeb. Proto zde není až tak velký problém narazit na restauraci, která se může zdát hodně drahá. Obvykle se to týká spíše větších měst, Kyjev, Lvov apod. Drahou restauraci není problém poznat. Většinou je v takových restauracích k dispozici jídelní i nápojový lístek a cenu proto dopředu vidíte.

Orientační ceny piva v restauracích: Nejlevnější točené pivo bývá na vesnicích, v podnicích kde je většinou pod jednou střechou obchod a výčep. Pivo tam stojí 3-4 hrivny. Města jsou drahší. V okresních městech bývají běžné ceny 4-8 hriven za točené pivo. V Užhorodě si obvykle dáte čepované v rozmezí 5 až 12 hrivem (v lepších restauracích a kavárnách).
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Re: Luck – pivo za 41 hr

Příspěvekod rob.9991 » 29 lis 2011, 16:12

No jo no. Ukrajinec, kterej nekrade a je při tom přistižen ztratí státní občanství a občanská práva. A nikdo nechce skončit bez domova, tak kradou všichni

rob.9991

Zpět na Ostatní destinace