Kyjev Jazyk

O hlavním městě Ukrajiny a Kyjevské Rusi - Vatikánu východu. Kyjevskopěčerská lavra, církevní památky, Dněpr. Ubytování, zážitky, recenze.

Kyjev Jazyk

Příspěvekod Andrea » 30 bře 2015, 18:40

Dobrý den,
Chystáme se letos na Ukrajinu a chci se zeptat jak je to tam s jazykem. Mluvím jak rusky, tak ovládám i něco z ukrajinštiny, takže ani jedno se mi nejeví jako větší problém, ale nejsem si jistá jak mluvit, abychom nepůsobili nějak zvláštně, zvlášť v dnešní době. Jedeme do Kyjeva. Děkuji za odpověď a jakékoli jiné rady na cestu uvítám.
Andrea

Ukázat kódy odkazů na tento text

Andrea

Reklama

Re: Kyjev Jazyk

Příspěvekod PatPatrik » 31 bře 2015, 13:18

Je to jedno. Ma pritelkyne ukrajinka zije v Kyjeve, jeji maminka, ktera po cely zivot zila dal na vychode Ukrajiny je momentalne take v Kyjeve a mluvi v ruskem jazyce a nikdo na to nejak nehledi.. Jine je to ovsem dal na zapad. Ja osobne jsem cech a jsem tady uz od ledna. A vesele se domluvim i cesky ;)

PatPatrik

Re: Kyjev Jazyk

Příspěvekod Andrea » 01 dub 2015, 21:12

PatPatrik píše:Je to jedno. Ma pritelkyne ukrajinka zije v Kyjeve, jeji maminka, ktera po cely zivot zila dal na vychode Ukrajiny je momentalne take v Kyjeve a mluvi v ruskem jazyce a nikdo na to nejak nehledi.. Jine je to ovsem dal na zapad. Ja osobne jsem cech a jsem tady uz od ledna. A vesele se domluvim i cesky ;)

Děkuji moc za pomoc:D

Andrea

Zpět na Kyjev, hlavní město

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Kyjev v poradu ZE.ME
    od Anicka Patlichova » 11 lis 2009, 18:16
    1 Odpovědi
    4233 Zobrazení