Stránka 1 z 1

Zpravodajství pro návštěvníky Zakarpatí

PříspěvekNapsal: 26 led 2010, 15:10
od Twitter.com/karpaty
Dobrý den,

na adrese http://twitter.com/karpaty

provozuji informační servis pro turisty mířící do ukrajinských Karpat.

Pokud máte účet na Twitter.com pak můžete uvedenou službu sdílet, novinky jde sledovat prostřednictvím RSS zdroje RSS zdroje a samozřejmě i zcela normálně prostřednictvím webového prohlížeče a to i na mobilním telefonu.

Twitter jsem pro tuto službu zvolil záměrně právě z důvodu toho, že zprávy není problém číst pomocí mobilního telefonu i při samotném pobytu na Ukrajině. Tato služba mi také umožňuje důležité informace zaslat z mého mobilu, pokud zpráva nesnese odklad a jsem mimo dosah PC.

OBSAH / MISE / CÍL

O oblast Zakarpatí se intenzivně zajímám a to co je důležité pro její návštěvníky z České republiky se dříve nebo později dozvím. Jde především o změny zákonů, vízové politiky, fungování hraničních přechodů i dopravy a případná bezpečnostní rizika. Publikování těchto informací je hlavním smyslem uvedeného mikroblogu. V menší míře se pokusím, podle zájmu čtenářů publikovat také informace o větších kulturních a společenských akcích.

Protože zmíněný zdroj sledují i moji přátelé tak na něj postuji i méně důležité nebo zcela bezvýznamné zprávy, které mohou mít smysl třeba jen jednoho konkrétního člověka, prosím proto o pochopení, rozdělení mikroblogu na 2 části (pro turisty a pro přátele) dle mého názoru nemá smysl.

Snažím se o vytvoření solidního informačního zdroje, vezměte prosím ale na vědomí, že tuto činnost dělám amatérsky, bezplatně a proto nemůžu nést žádnou zodpovědnost za případné škody. Přestože se k uvedeném snažím přistupovat zodpovědně, tak může dojít k prodlení se zveřejněním informací nebo k jejich chybné interpretaci. Taky vemte prosím v úvahu, že na službě Twitter je délka zprávy omezena 140 znaky a to také ovlivňuje kvalitu anoncovaného servisu.

Twitter.com/KARPATY