Noční život v Užgorodu

O oblasti ukrajinských Karpat. Zakarpatí, Zakarpatská Ukrajina, Zakarpatia oblast, Podkarpatská Rus, Podkarpatí, Přikarpatí, Karpatská Ukrajina, Maramureš. S turistikou související geografie, historie, architektura, památky, hotely, ubytování, dobrodružství, zážitky.

Dombas

Příspěvekod Petr » 30 zář 2011, 08:39

Jardo díky za názor.

Jak píšu, já to tam neznám a tak jsem se pouze pokusil předložit můj pohled, který je zformován tím, co mi o těch končinách pověděli lidé ze západní Ukrajiny a částečně také televizními reportážemi.

Za čím si stojím je to, že lidé z Haliče, Volyně, Zakarpatí a Bukoviny jsou, když je zprůměrujete, jiní než ti ze starých (meziválečných) ukrajinských území. Netvrdím, že horší nebo lepší, tvrdím jiní. Ale rozdíly jdou poznat i třeba i mezi obyvateli Haliče a Volyně - jiný historický vývoj je znát.

Chtěl jsem tě poprosit, když jezdíš na Dombas o nějaké fotografie. Chtěl bych na podzim pohnout s základním informačním obsahem Ukrajina.TV, o západní části země mám sesbíráno už dost materiálu, jen to zpracovat a zveřejnit, ale ten východ mi chybí, takže budu vděčný za každou fotku nebo postřeh.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Ukázat kódy odkazů na tento text

Petr
Site Admin

Reklama

Předchozí

Zpět na Karpaty, Zakarpatí

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Noční život
    od vojhav » 19 čer 2011, 14:46