Spojení Koločava - Užhorod

O oblasti ukrajinských Karpat. Zakarpatí, Zakarpatská Ukrajina, Zakarpatia oblast, Podkarpatská Rus, Podkarpatí, Přikarpatí, Karpatská Ukrajina, Maramureš. S turistikou související geografie, historie, architektura, památky, hotely, ubytování, dobrodružství, zážitky.

Spojení Koločava - Užhorod

Příspěvekod Plajda » 24 srp 2015, 10:15

Potřeboval bych poradit - Existuje nějaký pravidelný autobusový spoj z Koločavy do Užhorodu? Nebo popřípadě jak jde nejlépe tuto trasu zvládnout místní dopravou? :-) Děkuji za odpověď....

Ukázat kódy odkazů na tento text

Plajda

Reklama

Re: Spojení Koločava - Užhorod

Příspěvekod viktorka » 26 srp 2015, 18:00

ahojky,zkus kouknout-
http://zakavto.com.ua/
byla jsem tam letos v dubnu a jedu zase 1.9.2015 jsem v užgorodu a jedu do usť čornej a pak po polonině krásná skončím v koločavě ,zde jsem byla ubytovaná na četnické stanici a chodila jsem po okolních kopečkách na poloninách byl ještě sníh.pak se chystám na část boržava písni na e-mail odpovím pošlu foto,pá marketa
panikosova@seznam.cz

viktorka

Re: Spojení Koločava - Užhorod

Příspěvekod Plajda » 26 srp 2015, 20:43

Díky. Já se chystám z Rachova přes Svidovec do Usť čornej, z ní pak přes poloninu Krasna do Koločavy a z ní pak už chci dojed do Užgorodu (17.9. odjíždím z ČR autobusem) .... určitě písnu, budu rád za aktuální fotky a info z tvé cesty :)

Plajda

Zpět na Karpaty, Zakarpatí

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek