Doprava Tjačiv - Usť-Čorna

O oblasti ukrajinských Karpat. Zakarpatí, Zakarpatská Ukrajina, Zakarpatia oblast, Podkarpatská Rus, Podkarpatí, Přikarpatí, Karpatská Ukrajina, Maramureš. S turistikou související geografie, historie, architektura, památky, hotely, ubytování, dobrodružství, zážitky.

Doprava Tjačiv - Usť-Čorna

Příspěvekod Petra » 02 srp 2015, 21:15

Zdravím,
Předně děkuji za pěkný web.
Ráda bych se zeptala, jak je to s veřejnou dopravou mezi Tjačivem a Usť-Čornou. Autobus z ČR má dojet do Tjačiva kolem ve všední den poledního (tento údaj chápu jako orientační), je i odpoledne nějaká šance se dostat dále do hor? Jinde na Vašem webu jsem nalezla informaci, že autobusy neodjíždějí z nádraží, ale kvůli poplatkům stojí různě (tuto situaci znám z Itálie poměrně důvěrně). Jsou v Tjačivu nějaké turistické informace, kde by mi řekli odkud a kdy to jede? Nebo je třeba se ptát místních?
A druhá věc - nevíte, zda je možno v Tjačivu směnit koruny, nebo mám vézt euro? A jsou banky otevřeny odpoledne? V Praze jsem zatím hrubým průzkumem našla pouze směnárny s hrivnou s velmi špatným kurzem a raději bych směnila na místě, než podporovat předražené pražské směnárníky :)
Děkuji a přeji mnoho zdaru!
Petra

Ukázat kódy odkazů na tento text

Petra

Reklama

Zpět na Karpaty, Zakarpatí

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek