Luck

Do tohoto vlákna patří zkušenosti, připomínky, poznámky a opravy týkající se jednotlivých stránek nebo tématických okruhů uveřejněných na webu Ukrajina.TV.

Luck

Příspěvekod Petr » 25 kvě 2009, 16:20

Prosím o komentáře ke stránce o městu Luck na adrese http://ukrajina.tv/luck.

Budu vděčný za opravy, doplnění, Vaše zážitky, doporučení nebo i varování.

Fotogalerie Lucku: http://ukrajina.tv/foto/luck/
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Ukázat kódy odkazů na tento text

Petr
Site Admin

Reklama

Re: Luck

Příspěvekod Lenicka » 09 říj 2009, 23:45

Varovat není před čím,ale mohu jen doporučit. Dvě velké tržnice,suprový supermarket TAM TAM,seženete tam vše na co si vzpomenete. Jen to píšu a už se mi vybavují krásné vzpomínky na suprovou dovolenou-už se těším na jaro-jedu zase.

Lenicka

Příspěvekod Petr » 09 říj 2009, 23:55

Díky za reakci, na TAM-TAM si vzpomínám, vlastně hlavně na ten bufík uvnitř supermarketu, moc dobře a levně se tam jí, obrovský výběr jídel, na které v ČR nenarazíte.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Příspěvekod Korke » 11 říj 2009, 20:56

Já si pamatuji jenom na obchodák jménem UNIVERMAG za kterym bydlela moje babi.Byl jsem menší a proto mě památky moc nebraly ,ale ten park je hodně supr a ty atrakce taky.Budu se tam muset někdy zajet podívat.

Korke

Příspěvekod lenka » 11 říj 2009, 22:00

Petr píše:Díky za reakci, na TAM-TAM si vzpomínám, vlastně hlavně na ten bufík uvnitř supermarketu, moc dobře a levně se tam jí, obrovský výběr jídel, na které v ČR nenarazíte.

Jojo,třeba celé grilované kuře za 60kč nebo výborná pizza,

lenka

Příspěvekod Petr » 11 říj 2009, 22:17

Kuře a pizza mi moc neříkají, zaujal mě tam hlavně velký výběr jídel, které jsem viděl poprvé v životě, různé druhy ryb a masíčka na zajímavé způsoby. Bufetový styl navíc umožňuje ochutnat v rámci jednoho posezení hodně druhů jídel, a to mám rád.

to Korke: Park v Lucku je fajn, v zadní části sice trochu zanedbaný, ale to vůbec nevadí.

Petr
Site Admin

Příspěvekod lenka » 26 led 2010, 15:11

Petr píše:Kuře a pizza mi moc neříkají, zaujal mě tam hlavně velký výběr jídel, které jsem viděl poprvé v životě, různé druhy ryb a masíčka na zajímavé způsoby. Bufetový styl navíc umožňuje ochutnat v rámci jednoho posezení hodně druhů jídel, a to mám rád.

to Korke: Park v Lucku je fajn, v zadní části sice trochu zanedbaný, ale to vůbec nevadí.

Já maso nejím,teda kromě kuřete. Příště ale se odvážím něco ochutnat.

lenka

Příspěvekod Stefan » 16 črc 2011, 03:07

Vynikajuca informacia o meste Luck. Potesila by ma blyzsia informacia o muzeu zvonov, resp. nejaka fotografia. Dakujem. Stefan Pavuk
vitpavuk@yandex.ru

Naposledy oživil Anonymous v 16 črc 2011, 03:07

Stefan

Reklama

Zpět na Diskuze k jednotlivým stránkám na Ukrajina.TV