Rovnátka na Ukrajině

Cokoliv co se nepodařilo zařadit jinam.

Rovnátka na Ukrajině

Příspěvekod mia » 10 zář 2009, 22:49

Prosím vás, nemá někdo zkušenost s rovnátky? cestovní pojištění se nevztahuje na ortodontické ošetření, takže by mě zajímalo, jestli nevíte, jaké ceny jsou za běžnou péči o chrup s rovnadly = utahování 1x měsíčně, případně lepení upadlého zámečku. mám zámečky přidrátované, takže jde opravdu pouze o lepení, nikoli kupovat nový zámek. a taky hygienistka něco stojí. myslím, že bych oželela péči měsíční, stačilo by méně často, ale vzhledem k délce pobytu ortodontistu potřebovat budu. díky za radu, pokud se někdo ozve na můj kuriózní dotaz :shock: :D

Ukázat kódy odkazů na tento text

mia

Reklama

Stomatologická péče

Příspěvekod Petr » 12 zář 2009, 08:47

Nevím jak konkrétně rovnátka, ale obecně mám velmi dobré zkušenosti se stomatologickou péčí na Ukrajině. Klientům doporučuji využít služeb zdejších stomatologů (na rozdíl od ostatního zdravotnictví). Při mém posledním pražském pobytu jsem měl problém objednat se u zubaře, přijel jsem na Ukrajinu zašel se zeptat do ordinace a za 10 minut jsem seděl v zubařském křesle, na jeden zátah mi zubař opravil 2 kazy (v ČR se oprava 2 zubů bez hloupých řečí neobejde), tady mě zubař jednoduše upozornil na to, že takovýto postup je nevhodný, ale že jako zákazník mám hlavní slovo. Cena? 100 hriven i s 10 hrivnami pozornosti za rychlou práci. Tj. 1 plomba - 50 hriven !!!!!

Zubaři jsou na Ukrajině zruční, používají stejné materiály i postupy jako v ČR. Často však mají horší vybavení. Z ČR si jezdí docela hodně lidí na Ukrajinu nechat dělat náročnější práce, můstky, protézy, krčky, nástavby.

Dodnes jsem nepochopil jak to dělají, že mají tak radikálně levnější ceny než naši dentisté, materiál podle mně nakupují za stejné peníze.

Ještě upozorním, že na cenu je nutné se ptát předem, tak jako se zásadně liší stáří vybavení ordinací, tak se mohou různit ceny a to i dost radikálně. V jednotlivých oblastech Ukrajiny můžou být ceny také ovlivněny menším počtem zubařů.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Re: Stomatologická péče

Příspěvekod Návštěvník » 28 led 2013, 20:27

Petr píše:Nevím jak konkrétně rovnátka, ale obecně mám velmi dobré zkušenosti se stomatologickou péčí na Ukrajině. Klientům doporučuji využít služeb zdejších stomatologů (na rozdíl od ostatního zdravotnictví). Při mém posledním pražském pobytu jsem měl problém objednat se u zubaře, přijel jsem na Ukrajinu zašel se zeptat do ordinace a za 10 minut jsem seděl v zubařském křesle, na jeden zátah mi zubař opravil 2 kazy (v ČR se oprava 2 zubů bez hloupých řečí neobejde), tady mě zubař jednoduše upozornil na to, že takovýto postup je nevhodný, ale že jako zákazník mám hlavní slovo. Cena? 100 hriven i s 10 hrivnami pozornosti za rychlou práci. Tj. 1 plomba - 50 hriven !!!!!

Zubaři jsou na Ukrajině zruční, používají stejné materiály i postupy jako v ČR. Často však mají horší vybavení. Z ČR si jezdí docela hodně lidí na Ukrajinu nechat dělat náročnější práce, můstky, protézy, krčky, nástavby.

Dodnes jsem nepochopil jak to dělají, že mají tak radikálně levnější ceny než naši dentisté, materiál podle mně nakupují za stejné peníze.

Ještě upozorním, že na cenu je nutné se ptát předem, tak jako se zásadně liší stáří vybavení ordinací, tak se mohou různit ceny a to i dost radikálně. V jednotlivých oblastech Ukrajiny můžou být ceny také ovlivněny menším počtem zubařů.

Osobně mi teda rovnátka dělala Ortodoncie Hradec Králové, nicméně poté jsem se stěhoval na ukrajinu a pravidelně chodím k lékaři již sem. Cena dobrá, kvalita služeb taky... Osobně bych se toho teda nebál :)

Návštěvník

Re: Stomatologická péče

Příspěvekod MLMLML » 19 dub 2015, 22:08

Tedy takový soubor hloupostí jsem snad ještě neslyšel. Ukrajinci jdou šíleně po penězích a hrají si u nás na zlatokopy. Kvalita práce je všude stejná. Najdou se lepší i horší a to všude. Mimochodem - čtenáři - podařilo se ti v práci vždycky všechno? Pokud ne, nekritizuj.

MLMLML

Re: Rovnátka na Ukrajině

Příspěvekod Alessandro01 » 05 srp 2018, 14:37

á bych spíš řešila % tuku v sýru, eidam si určitě nebudu odporovat a už vůbec bych nevěřila takovým blábolům, od masérky, co žije asi z výhonků nebo já nevím z čeho, když prosazuje takové názory . Navíc i kdyby měl 45% a nesní se ho kilo i u zdravého stylu není špatný https://unlimoffers.com/eco-slim-kapky-cena/

Alessandro01

Zpět na Ostatní

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Obchod na Ukrajině
    od koky-ko1 » 27 srp 2009, 21:17
    2 Odpovědi
    6108 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jardaa Zobrazit poslední příspěvek