Obchod na Ukrajině

Cokoliv co se nepodařilo zařadit jinam.

Obchod na Ukrajině

Příspěvekod koky-ko1 » 27 srp 2009, 21:17

Zdravím Vás, prosí o zkušenost s vývozem zboží z Ukrajiny.
Pár let jezdím Na Ukrajinu do oblasti Ivana Frankovski (Kaluš) a po pár zkušenostech jsem se rozhodl pro nějaký obchod u Ukrajinské strany vše OK. ovšem problémy nastanou při příjezdu na hranice. I když znám celní normy , zřejmě si je každý z celníků vykládá po svém. Prosím o radu Přes který stát je lepší komunikace. Případně Ukrajinského dopravce buď na PL, SR ?
Děkuji Koky

Ukázat kódy odkazů na tento text

koky-ko1

Reklama

Dopravce Ukrajina

Příspěvekod Petr » 29 srp 2009, 16:37

Dobrého dopravce mám, je u něj ale nutné vytížit celý kamion. Spolupracuji i s lidma, kteří jezdí s dodávkami, ale doporučit někoho z nich bych si netroufnul.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Re: Obchod na Ukrajině

Příspěvekod Jardaa » 07 bře 2018, 04:22

Dobrý den.
Rád bych zase oživil toto téma obchodu na Ukrajině. Na ukrajinu jezdím už několik let. Minulý rok jsem začal včelařit a při vybavování mého včelařskeho zázemí mně oslovily dobré ceny tohoto sortimentu na Ukrajině.
Rád bych si dovez medomet ( poměrně objemný sud z nerezu ) a časem i jiné vybavení. Cenově tento medomet vychází přez 5000,- Hrn.

Otázka zní: Co na to řeknou na hraničním přechodě? Ma někdo s podobným převozem zkušenost?

Slyšel jsem, že pokud dané zboží nepřesahuje částku 2000,- Kč neni třeba platit clo?

Jardaa

Zpět na Ostatní

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek