Stránka 1 z 1

Práce Kyjev

PříspěvekNapsal: 15 lis 2014, 12:28
od PatrikPat
Dobrý den. Chystám se přestěhovat po dobu tří měsíců, pravděpodobně i déle do Kyjeva. Jediný problém je práce, kterou tam musím najít. Odjíždím tam z rodinných důvodu a proto se chci zeptat tady zda-li nevíte jaká je nejlepší cesta nalézt něco adekvátního. Měli by jste někdo prosím nějaké rady jak postupovat ? Děkuji moc.

Re: Práce Kyjev

PříspěvekNapsal: 18 lis 2014, 21:24
od Dmitro
Všecko zaleži od vzdělani a co umite mužete jit do obchodu pracovat nebo skusit podle sveho oboru nebo koničku, ještě skustě českyj kulturni centrum v kijeve tam na strankach podivatse. Kdy a od kad pojedete do Kijeva?

Re: Práce Kyjev

PříspěvekNapsal: 20 lis 2014, 12:31
od PatrikPat
Obchodní akademie zakončena maturitou a několika leté zkušenosti s vedením a provozem firmy. Planuji odcestovat od začátku ledna příštího roku, letecky Praha-Boryspil

Re: Práce Kyjev

PříspěvekNapsal: 20 lis 2014, 19:26
od Dmytro
Tak to parada, v Kijeve je nekolik druhu restaurace ruchleho občerstveni de se vaři tradyčne Ukrainske jidlo (palačinky, boršč, plněni knedliky varenyky ...)
Tady mate odkaz na jednu takovu restaurace
http://puzatahata.kiev.ua/rus/career/1/
A tady seznam rychleho občerstveni po městu Kijev
http://kiev.restoranchik.com.ua/places/ ... urant.html
Dokonce v Kijeve je 2 Česky restaurace jedna se jmenuje mysliv "u švejka" nebo "staromak" a ta druha nepamatuji, mužete ještě zkusit podivatse na stranky Českeho kulturniho centru v Kijeve mohlo byt tam něco myslim na prace.

Re: Práce Kyjev

PříspěvekNapsal: 20 lis 2014, 19:48
od PatrikPat
Omlouvam se, ale unika mi vyznam nabidky restauraci s rychlym obcerstvením. Pokud tim mate namysli praci. Tak bohuzel v tomhle oboru nemam nejmensi zkusenosti.

Re: Práce Kyjev

PříspěvekNapsal: 20 lis 2014, 20:01
od Dmytro
Ano jako nabidka, na urychleni hledani nabidnul vam. Tak to podivejte se na stranky Česke restaurace v Kijeve, nebo najit i jini varianty.

Re: Práce Kyjev

PříspěvekNapsal: 22 zář 2017, 20:40
od RebiKa
Tu najdes ponuky prace na Ukrajine a v Kyjeve https://ua.jooble.org/