Svatby na Ukrajině, emigrace na Ukrajinu

Komunitní prostor pro konverzaci česky hovořících trvalých nebo přechodných obyvatel Ukrajiny.

Svatby na Ukrajině, emigrace na Ukrajinu

Příspěvekod MAT » 21 kvě 2009, 17:13

DOBRÝ DEN,
POTŘEBOVAL BYCH SPOUSTY INFORMACÍ OHLEDNĚ SVATBY NA UKRAJINĚ A TAKÉ O EMIGRACI NA UKRAJINU A PRÁCE NA UKRAJINĚ. JÁ BYDLÍM V ČESKÝ REPUBLICE V PLZNI, MÁM PŘÍTELKYNI Z UKRAJINY Z DNIPROPETROVSKA, PŘEMÝŠLELI JSME,ŽE BYCHOM UDĚLALI SVATBU.

JÁ I PŘÍTELKYNĚ BY JSME CHTĚLI UDĚLAT SVATBU TADY V REPUBLICE, ALE NEVÍM CO POTŘEBUJE VŠECHO MÁ PŘÍTELKYNĚ , ALE I JÁ , ABY JSME SE MOHLI VZÍT V ČESKU,T AK NEVÍM JESTLI BY TO NEBYLO SNADNĚJŠÍ SE VZÍT NA UKRAJINĚ? TAKÉ JSEM PŘEMÝŠLEL SE ODSTĚHOT NA UKRAJINU A ŽÍT TAM SNÍ, PROTOŽE JE ROZVEDÁ ,J E SAMA S DÍTĚTEM A NEVIM JAK BY JSME JEJÍ SYNA PŘEEMIGROVALI DO ČESKA, BYL BY PROBLÉM SE ODSTĚHOVAT NA UKRAJINU? CO BYCH VŠECHNO POTŘEBOVAL? A TAKÉ NEVIM JAK JSI VEDOU NA UKRAJINĚ Z PRACÍ? A JEŠTĚ BYCH SE VÁS CHTĚL ZEPTAT NA UKRAJISKOU POLICII,JAK SE CHOVÁJÍ K PŘISTĚHOVALCŮM A JAK K UKRAJINCŮM?

PŘEDEM DEKUJI!

Ukázat kódy odkazů na tento text

MAT

Reklama

Re: Svatby na Ukrajině, emigrace na Ukrajinu

Příspěvekod Návštěvník » 21 kvě 2009, 18:10

Dobry den, pro svatbu v cesku Vase pritelkyne potrebuje rodny list, potvrzeni o tom ze neni vdana, potvrzeni z ambasady, ze nedavaji potvrzeni o pricetnosti, pas s platnym vizem + poplatek za obrad. Doklady musi byt prelozeny. Tak to alespon bylo 2-3 roky dozadu. Presne informace Vam daji na matrice. Pokud syn Vasi pritelkyne neni starsi 18 let, tak by nemel byt problem ho do CR legalne dostat. Po svatbe nebude pro Vas problem pozadat na Ukrajine o trvaly pobyt. Vyrizeni sice trva trochu dele nez v CR, ale zato neni problem se vztupnim vizem. Prace je na Ukrajine samozrejme vetsinou hure placena nez v CR, ale jde sehnat i velmi dobre placena mista. Zalezi na tom jakou mate profesi a taky na regionu , osobne situaci v Dněpropetrovsku neznam. S policii jsem nikdy problem nemel, k pristehovalcum se chovaji normalne pokud zde jsou legalne. Bezproblemove se policie chova i k Ukrajincum, samozrejme, pokud dodrzuji zakony.

Návštěvník

Příspěvekod MAT » 21 kvě 2009, 18:34

DOBRÝ DEN, MOC JSTE MNĚ POMOHL, ALE POTŘEBOVAL BYCH VYSVĚTLIT TO, CO JE TEN POPLATEK ZA OBRAD? A TY DOKLADY MUSÍ JAK SEM POCHOPIL BÝT PŘELOŽENY DO ČEŠTINY A TO TY DOKLADY MŮŽOU PŘELOŽIT I NA UKRAJINĚ? A POTRVZENÍ O TOM, ŽE NENI VDANÁ DOSTANE NA AMBASÁDĚ NEBO UKRAJINĚ? DĚKUJI.

MAT

Příspěvekod Návštěvník » 11 zář 2010, 22:19

Potvrzeni o tom ze neni vdana dostane na Ukrajine, poplatek za obrad v Cechach je ruzny, zalezi na jednotlivych uradech, vetsinou je bohuzel pri snatku s cizincem vyzsi nez pri snatku 2 obcanu CR. Preklad z Ukrajiny nevim jestli v CR uznaji.

Naposledy oživil Anonymous v 11 zář 2010, 22:19

Návštěvník

Zpět na Pro česky hovořící stálé i dočasné obyvatele Ukrajiny

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek