Hledám investora - penzion

Poptávka, nabídka kontaktů. Obchodní i přatelské vztahy. Dopisování i reálný kontakt.

Hledám investora - penzion

Příspěvekod Josef055 » 23 črc 2011, 17:20

Dobrý den.

Jsem Čech, žijící bez mála 20let na Zakarpatské Ukrajině.

Hledám touto cestou investora-společníka, který by se mnou dokončil a rozjel projekt pro turisty se západní Evropy, rekreaci v domácím prostředí.

Zakarpatí je velice nádherné až fascinující svojí panenskou přírodou.

Na poloninách si člověk při setkání z lidmi a jejich vesničkami myslí že je ve 19 století.
Proto si myslím sem přivést západní Evropany, ne že by sem nejezdily, ba právě naopak, ale v domácím prostředí které nabídne národní Zakarpatskou a Ceskou domácí stravu, stálého tlumočníka 3 světových jazyků, rybaření na řece a rybnících,výjezdy na kolech,ježdění na koních jak v sedle tak na saních nebo bryčce,bahenní lázně,koupání v solných jezerech(jako mrtvé moře)návštěvy zámků, skanzenů, lyžování,výlety lyžařské do jednoho z nejhezčích a největších středisek v Evropě (Bukovel), houbaření, koupání, domácí zabíjačku, návštěvy tradičních svateb, výlety na poloniny a nejvyšší horu Ukrajiny, návštěvy trhů atd.

Tohle tady nenabízí nikdo. Z důvodu mého vyřazení z práce, nemohu ten to nápad z finančních důvodů dotáhnout do konce. Proto sháním společníka, který by i mohl u nás bydlet a vše by jsme spolu organizovali. Mohu zatím nabídnout 3pokoje, 6 lidí, dále hrubou stavbu domku, budou 3pokoje 8 lidí plus společenská místnost, dostavěný rybí-pivní bar, parkování pro 5 osobních automobilů, možno ještě dodělat umně v domku pokoj pro 4 lidi. Mám sice špatné zkušenosti z českými podnikateli,zkoušel jsem schánět pro ně dřevo, a vždycky jsem s nimi dopad jak sedlák u Chlumce ale přesto věřím že se najde i u nás poctivý člověk se zájmem o podnikání na Zakarpatí.

Ukázat kódy odkazů na tento text

Josef055

Reklama

Reportáž, fotografie

Příspěvekod Petr » 02 srp 2011, 00:30

Přijal jsem pozvání k Josefovi, abych zkouknul jeho projekt.

Prožil jsem u něj 2 dny a připravuji k tomu nějaký text, zveřejním fotky vesnice, kde žije i budovy, kterou chce přeměnit na penzion.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Re: Hledám investora - penzion

Příspěvekod Petr » 19 zář 2011, 22:31

Omlouvám se za zpoždění, ale mám poslední dobou moc práce. Text věnovaný vesnici, kde by měl penzión fungovat najdete na http://zakarpati.cz/vilchivci.php
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Fotky objektu

Příspěvekod Petr » 20 zář 2011, 21:31

Petr
Site Admin

Příspěvekod Hanzelka » 20 pro 2011, 20:10

Dobrý den,
můžete mi zaslat bližší info.

Pavel Hanzelka
604 237 121
hanzelka@genfin.cz

Hanzelka

Příspěvekod Novo » 19 bře 2012, 09:35

Dobrý den.
Mohu se alespon orientacne zeptat na výši nutné investice? Me přitahuje cizojazyčné prostředí. Mluvim německy,rusky a anglicky.Děkuji za odpoved na :milosnovot@centrum.cz
Milos.

Novo

Příspěvekod eximo » 24 kvě 2013, 05:56

Mám zájem postavit menší sluneční elektrárnu na Ukrajině a hledám společníka znalého místních poměrů a zákonů. Jiří

eximo

houbařeni v a nebo užhorodu

Příspěvekod frantisek.podsednik » 26 dub 2016, 12:12

chci na 2 až 3 dny se ženou houbařit na ukrajině mám zajem o ubytovaní na dvě noci nic drahého v blízkosti kde je možné houbařit pokud možné žadné velké kopce nejsem nejmladší/70roků/budte tak hodní kdy se dá u vás houbařit napište mě vše o houbaření děkuji předem za Vaši laskavost. .

frantisek.podsednik

Reklama

Zpět na Inzerce, seznámení, kontakty

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek