Inzerce na ukrajinskych webovych serverech

Poptávka, nabídka kontaktů. Obchodní i přatelské vztahy. Dopisování i reálný kontakt.

Inzerce na ukrajinskych webovych serverech

Příspěvekod Pavel 77 » 15 lis 2018, 09:54

Hledáme někoho kdo má přehled na ukrajinském internetu a umí vložit inzeráty na inzertní servery.
Pavellinhart@centrum.cz

Ukázat kódy odkazů na tento text

Pavel 77

Reklama

Re: Inzerce na ukrajinskych webovych serverech

Příspěvekod happycrown » 23 lis 2018, 18:57

Dobrý den, záleží jaký druhy věci nebo zboží potřebujete dát pod inzerci. Většina serverů tady funguje s propojením na telefonní číslo, ale je problém že nemůžete vložit jiné. Takže vkladatel je zpravidla ten kdo zvedá telefon. Inzerce zdarma samozřejmě je, ale vždy je vázána na nějaké určité jméno s ověřeným mobilním číslem - místního operátora. Bylo by minimálně dobré mít místní SIM kartu, klidně i Čechách (dělala jsem to dříve tak) pro ověřování kódů, popřípadě sdělení, že mají volat na nějaké určité české číslo.
Já se vyznám v nemovitostech a zemědělských produktech, kdyby jste potřebovat něco jiného, tak by musel poradit někdo jiný.
Potom jsou věci, které nelze inzerovat bez poplatku, zejména služby, vše se hradí internetovým bankovnictvím, kartou, nebo přes sms místních operátorů.

happycrown

Příspěvekod alda214 » 09 pro 2018, 19:37

Dobrý den,
je možné se s Vámi spojit stran dovozu zboží z UK v oboru zemědělství?

Děkuji za odpověď

Aleš Tomek

alda214@seznam.cz

alda214

Příspěvekod alda214 » 09 pro 2018, 19:43

Doplňuji ještě....všiml jsem si Vašich prezentovaných aktivit v nemovitostech....
zde se jedná o velký dům s pozemkem v Oděse, nedaleko od Černého moře, mj. vybaven bazénem a saunou. Je na prodej.
I zde by byla možná smysluplná spolupráce,
Samozřejmě Vám poskytnu potřebné info asi nejlépe osobně, bydlím cca 50km od Brna a poměrně často do Brna jezdím. Pracovně také do Prahy.

Aleš Tomek

alda214@seznam.cz

alda214

Zpět na Inzerce, seznámení, kontakty