Rybaření na Ukrajině

O všem co se vztahuje k turistice, zájezdům a dovoleným na Ukrajině a nesouvisí pouze z konkrétní destinací.

Rybaření na Ukrajině

Příspěvekod ONVO » 06 črc 2012, 19:46

Dobrý večer.Jelikož se budu během léta nějaký čas pohybovat po Zakarpatí tak by mne zajímalo jak je to s rybařením na řekách jako Tisa, Terebla atd. Je potřeba nějaká povolenka?

na UOOR mě poslali jen odkaz na jakýsi zákon ze kterého plyne, že na některých revírech povolení není potřeba, Bohužel, nějaký soupis jako u nás jsem nenašel. Na soukromých revírech rybařit nechci, budu na Ukrajině celý den vytížen, tak mi jde jen o to si ráno nebo večer odběhnout na pulhodinku k řece a nestojím o problémy s rybinspekcí....

Dík za odpověď

Ukázat kódy odkazů na tento text

ONVO

Reklama

Re: Rybaření na Ukrajině

Příspěvekod Petr » 09 črc 2012, 08:05

Dobrý den,

někde mám založený rybářský řád, takže případně můžu poslat. Osobně znám pouze jednoho rybáře s rybářským lístkem,ten jeho vlastnictví zdůvodňoval tím, že loví na Tise, v místech kde je hraniční řekou.

S výjimkou soukromých revíru, jsem neslyšel o problémech s kontrolou. Přesto bych vám asi doporučil pobavit se s nějakým rybářem přímo v místě, kde chcete povit a to nejen o povolenkách (on nejspíš žádnou mít nebude), ale i o místních podmínkách k rybolovu. Úplně nejlepší je alespoň s počátku chodit k vodě s nějakým místním rybářem.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Ukázat kódy odkazů na tento text

Petr
Site Admin

Zpět na O turistice na Ukrajině obecně

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek