Hraniční přechody

O všem co se vztahuje k turistice, zájezdům a dovoleným na Ukrajině a nesouvisí pouze z konkrétní destinací.

Re: Hraniční přechody

Příspěvekod crewer » 07 zář 2016, 10:47

fakinswag91 píše:Dobrý den ve spolek,prosím vás,chci se zeptat : chystám se jet teď na výlet na Ukrajinu do Lvova.Chci jet vlakem Leo express s tím že v Bohumíně přestoupím na autobus Leo express a dál autobus jede pár zastávek a jede se právě přez Korczowa CLO.Tím to spojem píšou že cesta je na necelých 14h.Můj dotaz je prosím vás jak to je teď na Polsko-Ukrajina hranici ? Nerad bych tam čekal až pár hodin.Máte někdo zkušenost s Leo express?Jak to tam probíhá?Na co se mám připravit?Děkuji za vaše rady a odpovědi.

Jak to dopadlo? Byl jsi tam? Pokud ještě ne, spíš doporučuji RegioJet do Košic a Eurobus do Užhorodu, odtamtud noční vlak do Lvova :)

Ukázat kódy odkazů na tento text

crewer

Reklama

Příspěvekod Eliska » 25 led 2017, 08:31

Dobry den,

poradi mi nekdo jak je nazev prechodu Polsko/ Ukrajina - Korczowa/???. A nebo primo odkaz na kamery online, kde bych videla situaci na Hranicich kdyz jedu z Ukrajiny? Uz nevim jak to mam najit...podarilo se mi najit jen toto z polske strany, ale pro me je dulezita ta druha strana, kdyz jedu z Ukrajiny a specham domu.

Moc dekuji.

Eliska

Příspěvekod Rizek » 02 čer 2017, 06:36

Hranicni prechod Tiszabecs- Vylok.
Pred dvema tydny jsem prejizdel vyse uvedenou Madarsko Ukrajinskou hranici a v 1 hodinu v noci v nedeli, jsem byl na hranici sam. Madarskou hranici jsem projel do 5ti minut a Ukrajinskou do 15ti, to ale jenom proto, ze celnici spaly a ja je nemohl probudit. :)
Kdyz jsem jel po 10ti dnech zpet, bylo 5 hodin odpoledne, a predemnou jedno auto. Kontrola kufru a zavazadel na ukrajinske strane zadna a na madarske minimalni. Tento prechod vrele doporucuji, jel jsem pres nej jel jiz ponekolikate.

Rizek

Příspěvekod crewer » 20 črc 2017, 17:20

Ahoj, nevite nekdo prosim jak moc kontroluji na hranicnim prechodu Krakovets? Jsme ve Lvove na motocyklech a zitra jiz jedeme domu do Cech. Chteli bychom si vzit nejake cigarety a horilku, asi trosku vic nez je povolene mnozstvi.
Je nejaka sance ze to u Polaku projde?
Jake jsou pak pokuty kdyby nahodou to neproslo?
Diky

crewer

Předchozí

Zpět na O turistice na Ukrajině obecně

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek