Hraniční přechody

O všem co se vztahuje k turistice, zájezdům a dovoleným na Ukrajině a nesouvisí pouze z konkrétní destinací.

Re: Zosin - Ustilug z Polska na Ukrajinu

Příspěvekod Ukrajinec » 12 srp 2013, 15:40

Jaká je kvalita cesty na Ukrajinské straně u přechodu Ustilug (směrem na Luck) - říká se, že je tak strašná, že to ani není cesta. Prý tak na dvojku apod.

Tomáš píše:V noci ze soboty na neděli (09.08.) jsem zdolal hraniční přechod Zosin - Ustilug z Polska na Ukrajinu za krásných cca 45 minut. Byl jsem jediné auto na hranici. Poláci mi ani nekontrolovali pas a pustili mně za 5 minut. Ukrajinci mi celkem důkladně prohledali auto, byl jsem sám a v pase spousty ukrajinských razítek a tak jsem jim asi připadal jako profi pašerák. No ale ten čas byl prostě super.

Ukázat kódy odkazů na tento text

Ukrajinec

Reklama

Re: Hraniční přechody

Příspěvekod Jana » 14 srp 2013, 20:56

Ahoj,
planujeme cestu na Ukrajinu a hodilo by se nam vedet, jaka je moznost dopravy od hranicniho prechodu Mali Selmentsi do Uzgorodu - pokud mozno vcetne priblizne ceny - a jestli nekdo nevi aktualni odjezdy autobusu z Uzgorodu do Rachiva. Diky moc za jakoukoliv informaci.

Jana

Re: Zosin - Ustilug z Polska na Ukrajinu

Příspěvekod Ukrajinec » 16 srp 2013, 00:41

Tou dvojkou jsem myslel rychlostní stupeň v autě.
Nakonec jsem přes Ustilug raději nejel, protože jsem našel informaci, že tam probíhá rekonstrukce.
Jeli jsme přes Korczowa-Krakowiec a bylo tam minimum aut. Vůbec jsme nestáli.

Ukrajinec píše:Jaká je kvalita cesty na Ukrajinské straně u přechodu Ustilug (směrem na Luck) - říká se, že je tak strašná, že to ani není cesta. Prý tak na dvojku apod.

Ukrajinec

Příspěvekod Petr » 24 srp 2013, 20:24

Dnes sobota 24.8.2013 přibližně 16:00 SEČ na přechodu Vyšné Německé - Užhorod nestálo jediné auto. Auta, které přijížděly jely rovnou na odbavení. Ještě dodám, že dnes byl na Ukrajině státní svátek.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Příspěvekod atol.s » 30 srp 2013, 01:20

šlanga píše:Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jak je to na hranicicíh, kdybych si chtěla s sebou vzít pepřový či paprikový sprej pro osobní ochranu proti medvědům - je to problém? Zabaví ho? Díky moc!

jj....problém to je....projížděli jsme v srpnu přes Vilok a kolega měl s sebou pepřák....ukrajinský celník mu ho zabavil "kontraband".....ale pokud si ho dobře schováte, tak ho třeba převezete....

atol.s

Příspěvekod Jardas » 11 lis 2013, 21:22

Dobrý den,
rad bych se zeptal jak funguji hraniční přechody na Ukrajině v době Silvestru a Nového roku, jestli jsou nějaká omezení? Případně jaká? Předem děkuji za odpověď.

Jardas

Příspěvekod Gab » 28 pro 2013, 23:26

Platí stále, že je otevřen jen PO a PÁ? A víte prosím někdo, zda-li je to i časově omezeno? Nebo přijedu třeba 23,30 a bude ještě průjezdný? Děkuji ;)

Gab

Příspěvekod Návštěvník » 28 pro 2013, 23:27

Pardon, tento dotaz :
Platí stále, že je otevřen jen PO a PÁ? A víte prosím někdo, zda-li je to i časově omezeno? Nebo přijedu třeba 23,30 a bude ještě průjezdný? Děkuji

SE VZTAHUJE K HRANIČNÍMU PŘECHODU Užhorod – Vyšné Německé ...

Návštěvník

Příspěvekod Petr » 07 led 2014, 17:22

Návštěvník píše:Pardon, tento dotaz :
Platí stále, že je otevřen jen PO a PÁ? A víte prosím někdo, zda-li je to i časově omezeno? Nebo přijedu třeba 23,30 a bude ještě průjezdný? Děkuji

SE VZTAHUJE K HRANIČNÍMU PŘECHODU Užhorod – Vyšné Německé ...

Otevřeno nonstop. Omezení provozu při změně služeb. Např. v 19:00
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Hraniční přechod Slemence bude uzavřen 28.4-30.5.2014

Příspěvekod Petr » 15 dub 2014, 10:46

Hraniční přechod pro pěší Malé/Velké Slemence bude od 28.4. do 30.5. 2014 z důvodu rekonstrukce uzavřen.

Ze Slovenska na Ukrajinu a naopak můžete k přechodu použít přechody:

Černá nad Tisou / Čop
    Vyšné Německé / Užhorod
    Ubľa / Malý Berezný

Petr
Site Admin

Reklama

PředchozíDalší

Zpět na O turistice na Ukrajině obecně

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek