Jak nejlépe přes hranice

O všem co se vztahuje k turistice, zájezdům a dovoleným na Ukrajině a nesouvisí pouze z konkrétní destinací.

Re: Jak nejlépe přes hranice

Příspěvekod marek » 29 dub 2011, 12:48

do kazdeho pasu 10 dolarov? fuuha, ..no ja davam do jedneho pasu za celu posadku 5hrivien a uplne to kazdemu staci

Ukázat kódy odkazů na tento text

marek

Reklama

Příspěvekod David » 27 čer 2011, 12:46

Ahoj,

9.6.2011 jsem prekonal hranici v Medyce na Przemysl. Vsem vrele tuto hranici doporucuji.
Cca 60min cekacka. Z toho 30min bylo kvuli tomu, ze si na me vojensti ucni ucili kontrolovat vozidlo.
Jinak bych stal tech 30min.

Popravde nevim jak je to opacnym smerem!

Myslim, ze dobra volba pokud jedete ze Lvova i do nej, protoze smer Ukrajina spravidla problemy nebyvaji.

David

David

Příspěvekod bloody cardinal » 16 srp 2011, 18:46

David píše:Ahoj,

9.6.2011 jsem prekonal hranici v Medyce na Przemysl. Vsem vrele tuto hranici doporucuji.

...

David

Ahoj, děkuji za informaci, chystám se tímto přechodem jet na konci září tam i zpět.

Mara

bloody cardinal

Příspěvekod wxyz11 » 24 říj 2012, 00:33

Přes hranice je to nejrychlejší a dnes už možná i nejlevnější letadlem. Letenka z polských Katowic do Kyjeva se dá pořídit už od 440 hřiven a cesta trvá asi 90 minut. :)

wxyz11

Příspěvekod iví » 21 bře 2013, 02:10

Dobrý den. Můžu se zeptat jak je to s polsko-ukrajinskými hranicemi? Kdybych v létě chtěl jet s rodinou mého přítele na Ukrajinu na měsíc..oni z Ua a já z čech a je mi teprve 17. byly by nějaké potíže?

iví

Příspěvekod Jarda » 26 bře 2013, 15:26

Ahoj. Co se tyče cesty na Ukrajinu, osobnim autem jezdivám přes Slovenský přechod ( Vyšné Německé - Ужгород ) a mužu vřele doporučit, prujezd ve směru na Ukrajinu do 40 min. a zpět do 1,5 hod. Hlavni silnice v super stavu. Nebo mužete skusit druhý menší hraniční přejezd ( Ubľa - Малий Березний ), kde mam rekord do 15 min. :-) ve směru na Ukrajinu, ale už bych tam nejel kvuli dost bidnemu stavu silnice na ukrajinské straně. Co se tyče uplatku tak ty jsem na celnici nikdy nedaval. ;-)

Jarda

Příspěvekod Jarda » 26 bře 2013, 15:33

David píše:Ahoj,

Cca 60min cekacka. Z toho 30min bylo kvuli tomu, ze si na me vojensti ucni ucili kontrolovat vozidlo.
Jinak bych stal tech 30min.

Popravde nevim jak je to opacnym smerem!

Myslim, ze dobra volba pokud jedete ze Lvova i do nej, protoze smer Ukrajina spravidla problemy nebyvaji.

David

Ahoj. Rad bych se zeptal v jakem stavu jsou silnice pobliž přechodu na straně polské i ukrajinské? Předem dik za odpověd.

Jarda

Příspěvekod rizek71 » 26 bře 2013, 20:28

Na těchto ukrajinských stránkách: (http://uzhgorod.in/ua) naleznete přibližné, poměrně aktuální stavy hraničních přechodů mezi ukrajinou a sousedními státy. Informace se aktualizují cca každý 2-3 den. Nevím jak moc se tomu dá věřit, ale orientačně to může postačit.

rizek71

Příspěvekod Pisa » 03 dub 2013, 13:18

To jsou sice cenné informace, ale bohužel jen o přechodech na Zakarpatskou oblast UA (pokud jsem tedy něco nepřehlédl ;) ).
Loni v srpnu jsem zkusil na motorce přechod Kroscienko (PL) - Smil´nytsya (UA) a horší cestu na ukr. straně jsem zatím neviděl. Pro auta prakticky nesjízdné - samá díra! :twisted:

Pisa

Reklama

Předchozí

Zpět na O turistice na Ukrajině obecně

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek