Proč cestovat na Ukrajinu ?

O všem co se vztahuje k turistice, zájezdům a dovoleným na Ukrajině a nesouvisí pouze z konkrétní destinací.

Proč cestovat na Ukrajinu ?

Příspěvekod Návštěvník » 09 čer 2009, 23:20

Tak nevím, všude se o Ukrajině píše, mnoho lidí o ní hovoří a hodně z nich tam i bylo.

Může mi někdo říci proč tam vlastně jezdíte, co Vás na Ukrajině přitahuje, láká?

Proč jezdit do nějaké chudé země někde téměř v Asii?

Nestačí Vám ty davy ukrajinských zedníků, dělníků, nelegálů, gastarbajtrů, mafiánů, zločinců

co máme v České republice?

Vysvětlete mi tu nesmyslnou fascinací hloupou zemí někde v p*deli.

Ukázat kódy odkazů na tento text

Návštěvník

Reklama

Re: Proč cestovat na Ukrajinu ?

Příspěvekod myotis » 15 čer 2009, 21:14

Proč jezdit na Ukrajinu je hloupá otázka. Proč jezdí francouzi, holanďané a další příslušníci západní Evropy do Česka? Pro ně je Česko také jakási pochybná země kdesi na východě, jeden ital mi na otázku co ví o Česku řekl, že jsme kdesi na Sibiři u Moskvy. Takže cestování je zde proto aby člověk viděl něco nového a nežil pouze v bludech a vžitých omylech.

myotis

Příspěvekod lenicka » 09 říj 2009, 23:08

myotis píše:Proč jezdit na Ukrajinu je hloupá otázka. Proč jezdí francouzi, holanďané a další příslušníci západní Evropy do Česka? Pro ně je Česko také jakási pochybná země kdesi na východě, jeden ital mi na otázku co ví o Česku řekl, že jsme kdesi na Sibiři u Moskvy. Takže cestování je zde proto aby člověk viděl něco nového a nežil pouze v bludech a vžitých omylech.

Tak s tímto souhlasím a nechápu jak někdo může mít tak hloupý dotaz. Největší nesmysli o Ukrajině šíří ti co tam nikdy nebyli. Jak primitivní. :o

lenicka

Příspěvekod lenicka » 25 říj 2009, 22:07

Návštěvník píše:Tak nevím, všude se o Ukrajině píše, mnoho lidí o ní hovoří a hodně z nich tam i bylo.

Může mi někdo říci proč tam vlastně jezdíte, co Vás na Ukrajině přitahuje, láká?

Proč jezdit do nějaké chudé země někde téměř v Asii?

Nestačí Vám ty davy ukrajinských zedníků, dělníků, nelegálů, gastarbajtrů, mafiánů, zločinců

co máme v České republice?

Vysvětlete mi tu nesmyslnou fascinací hloupou zemí někde v p*deli.

Já na Ukrajinu jezdím dvakrát ročně. Ráda tam nakupuju-v modě jsou totiž o krok napřed a vždy si tam seženu moderní oblečení,které k nám dorazí asi za rok. Dost mi taky chutná domácí jídlo bez chemie. Jo a davy dělníků a zedníků mají něco do sebe-svlečeni do půl pasu,opáleni,alespon je na co koukat. A ta příroda v Zakarpatí to je nádhera. A našlo by se několik dalších důvodů.

lenicka

Proč ne cestovat na Ukrajinu

Příspěvekod Pavla Horáková » 29 říj 2009, 02:17

Otázka by správně měla znít: Proč ne cestovat na Ukrajinu?

Pavla Horáková

Příspěvekod log-in » 05 pro 2009, 12:17

Návštěvník pokládá otázku proč poznávat Ukrajinu? Odpovím otázkou proč poznávat Thaisko,Somálsko,Barmu.Ukrajina není chudou zemí která nemá co nabídnout.Možná,že částečně utrpěla tím,že byla součástí velkého Sovětského svazu,ale to postihlo většinu tamních národů a státečků.Kdo hledá historii,v podstatě neporušené území,podobně srdečné lidi jako všude jinde zkuste se na Ukrajinu podívat.V dnešní době je možné po Ukrajině putovat po stopách Kijivské rusi,a to bylo dávno před křižníkem Aurorou a Potěmkinem. Kníže Nikolaj a Petr Veliký byli osvícenými lidmi o kterých se díky negaci k SSSR u nás ví málo,a je to spíše tabu.

log-in

Příspěvekod log-in » 05 pro 2009, 12:24

Pro ty kteří k Ukrajině nemají důvěru,zkuste navštívit Pobaltské republiky,nebojte se,že neobjevíte něco co Vás nepřekvapí.

log-in

Příspěvekod log-in » 15 pro 2009, 20:58

Proč asi tolik Francouzů, Italů, Belgičanů jezdí na dovolenou a nejen na ni na Don a do Rostova na Donu?Prakticky celý Svět objevuje Krym, Soči? Beru to, že Ukrajina není Lombardie nebo Nice, ale není vyloučeno, že se to v brzských letech změní. Přetváření Ukrajiny zahraničními firmami a podnikateli probíhá v posledních letech dost výrazně, až je zarážející, že se o své nemalé investice nebojí. Jestliže se Rusové stěhují do KV tak Evropa se stěhuje na Ukrajinu.

log-in

Příspěvekod wollodya » 20 pro 2009, 19:42

Takéto nezmysly ktoré píše Návštevník môže povedať len človek ktorý na UA nikdy nebol. Súhlasím s lenickou že v móde sú o krok vpred, a povedal by som že aj viac ako o jeden. Vždy si tam nakúpim super veci za lacný peniaz.
Ak by náhodou niekto spomínal že sú tam rozbité cesty ako mi vravel jeden známy, tak poviem Vám že miestami je to lepšie ako na Slovensku kde žijem. Cesta smerom z Užhoroda do Dubna (Rivnenska oblasť) bola by som povedal že nudná. Stále po rovnej ceste, aj keď nie označenej ako diaľnica ale bez jám, hrbov atď. S Čechmi to moc nemôžem porovnať lebo v CZ som bol len málo. Na dedinách to samozrejme je hrôza.
Na Ukrajine je prekrásna a nezničená príroda!
Práve kukám ukrajinskú Fabriku Zirok (u nás je to Superstar), a poviem Vám že CZ/SK Superstar je na oveľa, fakt oveľa nižšej úrovni ako tá ukrajinská.
Mimochodom, starka býva v dedine Budky (7 km od Počajiva), a Počajivsku lavru som videl dosť často a niekedy ma tam starka aj vodila na spoveď a podobne veci. Ja to moc neriešim tak preto ma to až tak nefascinuje heh. To bolo len k tomu že Petr niekde písal že je to pre neho najväčšia "atrakcia" na UA.
A keď si vezmeš že západoeuropania Nás berú za to čo my pokladáme napr. afgáncov, tak pochopíš že aj Ukrajina je len obyčajný štát a keď si tam nikdy nebol tak prosím neosočuj len z počutia ;).

Ospravedlňujem sa ak to bolo myslené trocha na tému obrany Ukrajiny a nie na tému "Prečo cestovať na Ukrajinu?".

wollodya

Re: Proč bych cestovat na Ukrajinu ?Byli jste na svatbe?

Příspěvekod funtcz » 08 led 2010, 21:16

Zdravim!!!Jsem nahodou zahledl tento forum o Ukrajine a je zajmave poznat nazory jinych lidi o Ukrajine.Jsem sam puvodem s Ukrajiny ,v CZ ziji trvale od roku 2002 a na Ukr jezdim 3-4 krat do roka.V Ivano-Frankivsk.Byli jste tam na svatbe?Je opravdu veliki rozdil...tady v CR se ta tradice straci.

funtcz

Reklama

Další

Zpět na O turistice na Ukrajině obecně

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Na Ukrajinu se psem
    od svetlush » 14 lis 2010, 22:56
    2 Odpovědi