Směnárny, možnost směny CZK-UAH

O všem co se vztahuje k turistice, zájezdům a dovoleným na Ukrajině a nesouvisí pouze z konkrétní destinací.

Re: Směnárny, možnost směny CZK-UAH

Příspěvekod bohacek » 14 bře 2017, 23:55

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak to v současnosti vypadá s výměnou peněz. U nás v Olomouci nabízí 1 UAH za 1,35 Kč, což mi přijde opravdu nevýhodné. Ví tu prosím někdo, zda je výhodnější vyměnit koruny za hřivny přímo na Ukrajině (konkrétně Zakarpatí), nebo případně v ČR vyměnit koruny za eura a na Ukrajině eura za hřivny. Díky moc

Ukázat kódy odkazů na tento text

bohacek

Reklama

Příspěvekod samoliter » 15 bře 2017, 16:52

Na Ukrajinu si beru Eura, které tam vyměníš hned za hranicí, nebo ve městě. A taky jsem měnil v Užhorodě i české koruny. Vychází to kolem koruny za hrivnu. Jídlo dobrý, vodka horilka taky.

samoliter

Příspěvekod Ivo » 22 kvě 2017, 11:28

bohacek píše:Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak to v současnosti vypadá s výměnou peněz. U nás v Olomouci nabízí 1 UAH za 1,35 Kč, což mi přijde opravdu nevýhodné. Ví tu prosím někdo, zda je výhodnější vyměnit koruny za hřivny přímo na Ukrajině (konkrétně Zakarpatí), nebo případně v ČR vyměnit koruny za eura a na Ukrajině eura za hřivny. Díky moc

My v březnu brali dolary a ochotně je za super kurz vyměnili uplně všude :) ( i mimo směnárny )

Ivo

Příspěvekod Rizek » 02 čer 2017, 06:16

Já jsem minulý týden vybíral z bankomatu Oščadbank v Chustu 1000UAH a z účtu mi ztrhli 900CZK.

Rizek

Předchozí

Zpět na O turistice na Ukrajině obecně