Oblast mezi Oděsovou a Izmailem

O všem co se vztahuje k turistice, zájezdům a dovoleným na Ukrajině a nesouvisí pouze z konkrétní destinací.

Oblast mezi Oděsovou a Izmailem

Příspěvekod Brutvaňok » 08 úno 2018, 10:52

Zdravím,

chtěl bych letos na jaře vyrazit k Černému moři někde mezi Oděsu a Izmail, spát tam normálně na volno ve stanu a poflakovat se kolem pobřeží. V minulosti jsem tímto způsobem projel Krym a bylo to super, teď už na Krym nelze tak mě napadla ta jihozápadní část ukrajinského pobřeží. Tam jsem však nikdy nebyl, jen v Oděse. Kdyby někdo věděl, jaké to tam je, či jaká je tam situace ohledně bezpečnosti, bylo by to super. Myslím, že by tam měla být zcela bezpečno, ale za každou zkušenost bud rád.

Ukázat kódy odkazů na tento text

Brutvaňok

Reklama

Re: Oblast mezi Oděsovou a Izmailem

Příspěvekod Petr » 05 bře 2018, 23:53

Dobrý den, před 3 roky jsem tam procházel pobřeží od delty Dunaje směrem na Oděsu. Plán dojít pěšky po břehu moře se mi nepodařilo realizovat. Oblast je relativně bezpečná, ale je to rekreační z=ona, takže se zlodějíčky je potřeba počítat, stejně jako s lidmi pod vlivem. V těsném sousedství Oděsy bych už ale venku nespal.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Ukázat kódy odkazů na tento text

Petr
Site Admin

Zpět na O turistice na Ukrajině obecně