Kde objednat jízdenky na vlak s předstihem ?

O všem co se vztahuje k turistice, zájezdům a dovoleným na Ukrajině a nesouvisí pouze z konkrétní destinací.

Kde objednat jízdenky na vlak s předstihem ?

Příspěvekod theo2 » 12 úno 2017, 16:50

Může mi někdo doporučit na kterým webu se dají objednat jízdenky s s větším, než 6ti týdenním předstihem ? Chci si objednat zpáteční jízdenky pro 2 lidi na trasu Užgorod - Odessa někdy na začátek července, abych si mohl zarezervovat zavčas nějaký návazný spoje a ubytování. Rusky umím, takže klidně i na ukrajinských stránkách. Dá se taková jízdenka koupit už teď třeba tam přímo na nádraží nebo přes nějakou agenturu ?
ještě mám další dotaz - kolik asi stojí jízdenka z Užgorodu k nám ( Brno, Olomouc, Bratislava,...) Na webu se mezinárodní jízdenky nedají koupit (jen u pokladny na nádraží)
Díky za každou podnětnou informaci

Ukázat kódy odkazů na tento text

theo2

Reklama

Re: Kde objednat jízdenky na vlak s předstihem ?

Příspěvekod Petr » 20 úno 2017, 08:44

Dobrý den,

jízdenky se dají koupit na různých webech. Já to dělám na webu privatbank.ua, nebo v jejich mobilní aplikaci. Jsou nejspolehlivější + mají dobré uživatelské prostředí.
Další možnost je třeba booking.uz.gov.ua.

Já dělám rezervace komerčně, pokud se tedy na samostatnou objednávku necítíte, nechce se vám dohledávat související informace, potřebujete poradit s cestou, pak mi napište na e-mail petr@uzhorod.cz

Jízdenka na začátek července se teď ještě koupit nedá.

Z Užhorodu do ČR jezdí vlakem jen šotouši. Přejíždět hranici v Čop - Čierná nad Tisou vlakem pro běžného cestovatele nedává smysl. Pokud chcete jet vlakem doporučuji do Košic nebo Michalovců a tam přestoupit na přeshraniční autobus.

Pokud se přesto rozhodnete jet komplikovaně přes Čiernou nad Tisou nekupujte si jízdenky na celou trasu v ČR. Je to velmi předražené. Jízdenky na vlak pro cestování na území Ukrajiny si kupujte až tady.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Příspěvekod theo2 » 22 úno 2017, 15:46

Díky za informace, zdá se, že se na léto koupit jízdenka zatím nedá. Já už to právě teď chtěl nakombinovat s LEO Express ( ty jízdenky se už dají koupit i na červenec), aby na sebe jízdenky nabvazovaly a nedostal se do problému, že jedno nebo druhý bude vyprodaný.Takže asi jako na Dukle - počkáme a uvidíme :)
Na tu cestu vlakem do ČR se ptám jen tak platonicky, kdysi jsem jel coby student právě přes tento přejezd a nezdálo se mi to tak zdlouhavý... já už jsem celkem rozhodnutej pro ten LEO, jejich busy i vlak vypadají slušně a ta cena je až neuvěřitelná (350 Kč za Brno - Mukačevo).
Ještě jednou díky za info, asi si den volna před cestou do Oděsy uděláme až v Mukačevu, takže Vaše ubytování a služby teď nevyužijeme, ale určitě nejedeme naposledy...

theo2

Příspěvekod Petr » 07 bře 2017, 12:31

Na léto ještě jízdenky ještě nemůže jít objednat, ale to jsem psal v první odpovědi. Tam je 45 denní lhůta.
Nabízím ubytování v Užhorodu, prohlídky Užhorodu pro jednotlivce i skupiny, doprovody do hor, organizace dovolených. Vše s láskou, péčí a osobním přístupem. Veselé historky z Ukrajiny přidávám jako bonus navíc :-)

Petr
Site Admin

Zpět na O turistice na Ukrajině obecně

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek