Dvojí občanství na Ukrajině

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Dvojí občanství na Ukrajině

Re: Dvojí občanství na Ukrajině

Příspěvek od DavKo1977 » 19 bře 2019, 09:06

Brouk píše:Nikdo nic?????
zdravim.Ted momentalne resime se zenou to stejny.Chtel jsem se zeptat jak jste dopadli s tou veci.Momentalne dnes to zacineme resit,pokud neco zjistime pisnu.Hezky den

Re: Dvojí občanství na Ukrajině

Příspěvek od Brouk » 22 dub 2018, 11:45

Nikdo nic?????

Dvojí občanství na Ukrajině

Příspěvek od Denyla » 09 led 2017, 20:20

Dobrý den, můj manžel získal nedávno občanství ČR, aniž by se vzdal občanství Ukrajiny. Po stránce českých zákonů je vše v pořádku, ale teď řeší, co dělat v případě Ukrajiny. Ukrajinský cestovní pas má dávno prošlý, ale protože ho nepotřeboval, tak to neřešil. Navíc má na Ukrajině povolávací rozkaz. Takže paradoxně jako občan ČR může cestovat po celé EU, ale nesmí na Ukrajinu, protože v momentě, kdy se dostane na její území, ho buď odvedou, nebo bude mít problém s tím, že má dvojí občanství.Co má prosím v této situaci dělat? I kdyby se rozhodl vzdát občanství Ukrajiny,což samozřejmě moc nechce, ale je s tím smířený,tak nevíme, jak to udělat, aniž by na Ukrajinu nebo ukrajinský konzulát musel jet.Stačí poslat doklady poštou na konzulát, popř. s nějakou žádostí o pozbytí ukrajinského občanství?Nebo má vyčkat a tuto skutečnost ukrajinským úřadům vůbec neoznamovat?Co by bylo v dané situaci nejlepší?Předem děkuji za odpověď.

Nahoru

cron