Práce Kyjev

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Práce Kyjev

Re: Práce Kyjev

Příspěvek od RebiKa » 22 zář 2017, 20:40

Tu najdes ponuky prace na Ukrajine a v Kyjeve https://ua.jooble.org/

Re: Práce Kyjev

Příspěvek od Dmytro » 20 lis 2014, 20:01

Ano jako nabidka, na urychleni hledani nabidnul vam. Tak to podivejte se na stranky Česke restaurace v Kijeve, nebo najit i jini varianty.

Re: Práce Kyjev

Příspěvek od PatrikPat » 20 lis 2014, 19:48

Omlouvam se, ale unika mi vyznam nabidky restauraci s rychlym obcerstvením. Pokud tim mate namysli praci. Tak bohuzel v tomhle oboru nemam nejmensi zkusenosti.

Re: Práce Kyjev

Příspěvek od Dmytro » 20 lis 2014, 19:26

Tak to parada, v Kijeve je nekolik druhu restaurace ruchleho občerstveni de se vaři tradyčne Ukrainske jidlo (palačinky, boršč, plněni knedliky varenyky ...)
Tady mate odkaz na jednu takovu restaurace
http://puzatahata.kiev.ua/rus/career/1/
A tady seznam rychleho občerstveni po městu Kijev
http://kiev.restoranchik.com.ua/places/ ... urant.html
Dokonce v Kijeve je 2 Česky restaurace jedna se jmenuje mysliv "u švejka" nebo "staromak" a ta druha nepamatuji, mužete ještě zkusit podivatse na stranky Českeho kulturniho centru v Kijeve mohlo byt tam něco myslim na prace.

Re: Práce Kyjev

Příspěvek od PatrikPat » 20 lis 2014, 12:31

Obchodní akademie zakončena maturitou a několika leté zkušenosti s vedením a provozem firmy. Planuji odcestovat od začátku ledna příštího roku, letecky Praha-Boryspil

Re: Práce Kyjev

Příspěvek od Dmitro » 18 lis 2014, 21:24

Všecko zaleži od vzdělani a co umite mužete jit do obchodu pracovat nebo skusit podle sveho oboru nebo koničku, ještě skustě českyj kulturni centrum v kijeve tam na strankach podivatse. Kdy a od kad pojedete do Kijeva?

Práce Kyjev

Příspěvek od PatrikPat » 15 lis 2014, 12:28

Dobrý den. Chystám se přestěhovat po dobu tří měsíců, pravděpodobně i déle do Kyjeva. Jediný problém je práce, kterou tam musím najít. Odjíždím tam z rodinných důvodu a proto se chci zeptat tady zda-li nevíte jaká je nejlepší cesta nalézt něco adekvátního. Měli by jste někdo prosím nějaké rady jak postupovat ? Děkuji moc.

Nahoru