Koupání v Užhorodě a na celém Zakarpatí

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Koupání v Užhorodě a na celém Zakarpatí

Re: Koupání v Užhorodě a na celém Zakarpatí

Příspěvek od konflikt » 12 úno 2016, 16:48

nejhezčí je to ve Solotvenu překrasně to tam mají udělaní slaná voda jezdím tam furd když můžu ze ženou :)

Re: Koupání v Užhorodě a na celém Zakarpatí

Příspěvek od Petr » 10 úno 2016, 12:03

Dobrý den,

v Užhorodu je několik bazénů, jedno větší koupaliště. Já se tady nejraději koupu v zatopeném lomu na Radvance, případně v řece Už.

Koupaliště jsou v okolních vesnicích. Např. v Nižném Solotvinu, v Ořechovcích. Užhorodci se rádi jezdí koupat do Uže pod Něvickým hradem. V okolí Užhorodu je i několik možností se koupat v jezerech, rybnících. Najdete je například v Andrijivce, v středisku Dubky, osobně mám rád zatopený lom v Ruských hejivcích.

Nejvíc navštěvovaná je podle mě přehrada Dyjda v okrese Berehovo. Nejpěknější (zase dle mého názoru), ale málo využívaná je velká přehrada Vilšanky na Terebli, kde je i bezplatné veřejné tábořiště. Vilšanky jsou ale v horách a bývá tam studenější voda.

Opravdu nejraději mám ale koupání v horských plesech, třeba na polonině Svidovec a v lagunách na horských říčkách např. v řece Ljuta nad vesnicí Černoholova.

Koupání v Užhorodě a na celém Zakarpatí

Příspěvek od jifr » 27 srp 2015, 15:12

Zdravím,
je v Užhorodě nějaké koupaliště nebo jiné přírodní vodní plochy?Počítám,že řeka už moc čistá nebude a nevím jestli by případné koupaliště bylo v září otevřeno.A jak je to s koupáním v celé oblasti Zakarpatí?Nejlépe přírodní-jezera atd.,teda krom 'slavnych' Solotvin.A jak je to s mozností koupání bez plavek ve volné přírodě?
Děkuji

Nahoru

cron